O nás

PROMĚNÍME VÁŠ EVENT V ZÁŽITEK

EVENT SHOW Vám připraví performance přímo na míru dle Vašich požadavků nebo si můžete vybrat z již připravených show. Poskytujeme prvotřídní zábavu pro firemní i soukromé akce na mezinárodní úrovni. Naše show jsou poptávány předními značkami po celém světě.

Dodáváme a vytváříme show pro firemní večírky, openingy,  teambuildingy, koncerty, módní přehlídky, festivaly, rauty, oslavy, párty, roadshow...

Nabízíme velký výběr performance jako laserová show, projekce, taneční a akrobatická vystoupení, malování světlem, animace a další atraktivní vizuální představení.

Performance

Performance

VAŠI VIZI PŘEMĚNÍME V SHOW
Spojení lidské dokonalosti s technikou. Taneční, akrobatické vystoupení propojené s projekcí a rekvizitami, doplněné zajímavými kostýmy. Laser show, malování  světlem, animace a mnohem více si můžete vybrat z naší nabídky. Nic není nemožné. Nabízíme hotové show pro Vaše eventy nebo Vám vytvoříme performance přímo na míru, dodáme Vaše logo či promo video.

Testing room

Testing room

PLNÍME SNY NA POČKÁNÍ
Vytváření animací. Klíčování na zeleném pozadí. Natáčení a focení různých scén. A to je jen začátek. Můžete konečně prožít váš projekt od prvotní myšlenky po finální realizaci. Společně vytvoříme story board v naší relax zóně. Následně začneme tvořit data, zkoušet taneční či pohybové choreografie, testovat projekce, lasery nebo světla. Vše pod jednou střechou a na jednom místě...

Event

Event

PŘIPRAVÍME SHOW CONCEPT PRO VÁŠ EVENT
Otevírání nové pobočky, veletrh, firemní večírek či narozeniny. Koncert, módní přehlídka, launch nových výrobků nebo teambuilding. Velká či malá akce se vším si poradíme. Rádi řešíme s důrazem na detail. Můžete si vybrat z našich hotových performance, do kterých je možné přidat Vaše logo, název či slogan. Nebo Vám připravíme show dle zadání a technických možností přímo pro Vaši událost.

Animation

Animation

INTERAKCE S PUBLIKEM
Máme pro Vás netradiční uvítaní hostů, létající catering, interaktivní průchod projekcí do mlhy a další icebraeakingové aktivity. Propojení publika s performerem a vyzkoušení si interaktivní zábavy.

Facebook

Instagram